BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

Fifi publikon foton e veçantë pas daljes nga BB Vip: Më kishte munguar aroma jote

Fifi publikon foton e veçantë pas daljes nga BB Vip: Më kishte

Pak ditë më parë, Fifi i shtangu të gjithë me vendimin e saj për të braktisur shtëpinë e Big Brother, ku dhe konsiderohej një prej konkurrenteve më të forta. 

Problemet shëndetësore dhe trysnia brenda 4 mureve të shtëpisë bënë që ajo ta linte lojën në gjys.

U largua me arsyetimin se i duhet të merret më shumë me veten e saj.

Pas daljes nga shtëpia këngëtarja takoi personat më të përzemërt që ka, e që në radhë të parë është familja.

Sot ajo ka publikuar një foto me nënën e saj teksa i bëri një dedikim të bukur.

“Më kish mungu era jote nanë”, ka shkruar Fifi krahas fotos.

Fifi publikon foton e veçantë pas daljes nga BB Vip: Më kishte