BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Gossip

Sapo publikoi këngën e re, këngëtarja shqiptare përfundon në spital (FOTO)

Sapo publikoi këngën e re, këngëtarja shqiptare

Vetëm pak orë pasi ka lancuar këngën më të re, këngëtarja Morena Taraku nuk është ndjerë mirë dhe ka përfunduar në spital duke marrë serum. Në klipin “Missed Call”, Morena shfaqej tejet tërheqëse.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila në një foto që ka publikuar në Instagram shihet e shtrirë në spital duke marrë serum. Nuk dihet ende se çfarë i ka ndodhur këngëtares.

Më të lexuarat