BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Sapo Stresi nxori këngën e re, Kejsi bën veprimin që nuk pritej dha i lë të gjithë pa fjalë

Sapo Stresi nxori këngën e re, Kejsi bën veprimin që nuk

Reperi i njohur Stresi publikoi sot këngën e tij më të re të titulluar “Zemrën maje”. Menjëherë pas publikimit të këngës së re, ndër personat e parë që ripostoi këngën e tij ishte Keisi.

Ajo publikoi në InstaStory një video duke kënduar “Zemrën maje”, këngë e cila duket se i ka pëlqyer.

Gjithashtu, ajo ka ndarë linkun e këngës duke uruar publikisht ish-partnerin e saj.

“Urime dhe suksese”- shkruan Keisi, shoqëruar me një duartrokitje, ndërsa ne po presim me padurim reagimin e Stresit!

Sapo Stresi nxori këngën e re, Kejsi bën veprimin që nuk

Më të lexuarat