BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

“Sapun të mbarë. Mos harroni sonte është...”, opinionistit të ‘Përputhen’ nuk i del e keqja, thumbon ashpër Tean

“Sapun të mbarë. Mos harroni sonte është...”,

Siç u njoftua nga Olsa Muhameti, Tea dhe Bearti do të jenë këtë të dielë të ftuarit specialë në “Përputhen Prime”. Mirëpo pas këtij lajmi opinionisti Meridian Ramçaj e ka thumbuar keq në rrjete sociale.

“Pështy-lëpij, lëpij-pështy, pështy-lëpij dhe lëpij-pështy. Të dielë të mbarë”, shkroi ai në një status në Instastory.

Meridiani nuk e ka lënë me kaq. Mëngjesin e sotëm ai ka bërë një status tjetër, po aq thumbues. Ai ka publikuar një video të Teas, të modifikuar me një çmim Oscar në duar.

“Mos harroni sonte ndarja e çmimeve Oscar. Regjia më e mirë, skenari më i mirë dhe aktorja më e mirë. Sapun të mbarë”, ka shkruar ai me ironi.

“Sapun të mbarë. Mos harroni sonte është...”,“Sapun të mbarë. Mos harroni sonte është...”,

Më të lexuarat