BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Sara Hoxha publikon foton dhe zbulon çfarë ndodh sa herë që Ledri pi ndonjë gotë alkool më shumë

Sara Hoxha publikon foton dhe zbulon çfarë ndodh sa herë

Sara Hoxha ka publikuar një foto pas një darke festive me Ledrin ku qëndron në timonin e makinës.

Sara ka treguar se kur Ledri pi ndonjë gotë më shumë, timonin e merr ajo vetë pasi tani që është në pritje të ëmbël nuk mund të pijë alkool.

E megjithatë Ledri nuk ngurron t’i bëjë një super foto partneres së tij që qëndron në timon me një fustan të ngushtë pas trupit.

Barku i saj i rrumbullakosur i shkon kaq shumë dhe nuri i shtatzënisë e ka bërë Sarën të duket një yll!

“Kur ai pi e ngas unë makinën, por ai sërish do të bëjë fotografi”, shkruan Sara në përshkrimin e fotos.

Ledri dhe Sara janë në pritje të një vajze dhe lajmin për gjininë e bënë me dije pak ditë më parë me një video të ëmbël në Instagram.

Sara Hoxha publikon foton dhe zbulon çfarë ndodh sa herë