BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x
BREAKING NEWS

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko "zbërthen" lëvizjen e Berishës: Provokim, ja mesazhi "i fshehtë"

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko
x
BREAKING NEWS

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh, flasin fqinjët: Ishte tip i qetë, ja ku ka punuar

"Kemi dëgjuar që ka pasur..."/ Tragjedia në Gramsh,
x

Gossip

Sara Hoxha sapo zbuloi një surprizë nga finalja e “DWTS”? Pamjet po shpërndahen me shpejtësi në rrjet (FOTO)

Sara Hoxha sapo zbuloi një surprizë nga finalja e “DWTS”?

Sara Hoxha ka zbuluar një surprizë të vockël sa i përket finales së “Dancing With the Stars”.

Lori Hoxha mund të kërcejë në natën finale të spektaklit të kërcimit.

Producentja e “DWTS” ka ripostuar një story të motrës së saj e cila e ka etiketuar si njeriun e saj të preferuar në spektakël. Sara i është përgjigjur Lorit duke i bërë një ftesë publike për të kërcyer një pasodoble në natën finale.

Nuk e dimë akoma nëse kjo do të mbesë në kontekstin e ftesës apo Lori vërtet ka përgatitur një surprizë pë natën finale të “Dancing With The Stars”.

Kujtojmë që vallëzimi i saj nuk do të ishte një rastësi, pasi Lori është shpallur fituese e së njëjtës platformë vite më parë në edicionin e katërt të “Dancing With The Stars” kur transmetohej në “Vision Plus”.

Lori Hoxha triumfoi ndër pesë finalistët Arjon Muça, Flaka Krelanit, Aulona Musta dhe Aurela Hoxha dhe kjo fitore u komentua gjatë ne media.

Të pestë Vipat e mbetur në finale u përballën në disiplina të ndryshme kërcimi si Passo doble, Rumba, Charleston, Tango etj, të shoqëruar nga balerinët profesionistë.

Në bazë të votave të publikut në fillim u largua Aurela Hoxha, më pas Aulona Musta dhe Arjon Muça, duke u përballur kështu në finale Lori Hoxha dhe Flaka Krelani.