BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Sara Hoxha zbulon për herë të parë kompleksin e saj: Isha xheloze për...

Sara Hoxha zbulon për herë të parë kompleksin e

Sara Hoxha brenda një kohe të shkurtër është kthyer në një blogere shumë të dashur shqiptare duke numëruar kështu qindra mijëra ndjekës. Ajo ndan në Instagram momente nga përditshmëria e saj, stili i jetës, Poem, Ledri e shumë të tjera.

E së fundmi ajo ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit ku u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve. Ndër të tjera, ajo zbuloi edhe “kompleksin e saj” më të madh që e ka shoqëruar për një kohë të gjatë. Flokët e hollë!

“Kam flokë të drejtë dhe të hollë. E kam vuajtur këtë gjatë gjithë jetës, duke u bërë xheloze për vajzat me flokë të gjatë. Por është kjo që është dhe mundohem ta bëjë më të mirën”, ka thënë ajo. 

Po ashtu, një ndjekëse i ka shkruar se kohë e fundit duket e trishtuar. Gjë e cila është mohuar nga Sara që shkruan se thjesht nuk ka patur kohë për të postuar.