Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“S’bëhet qameti”, ndjekësi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i kthen përgjigjen që nuk pritej

Postuar: 19/08/2019 - 09:59

Arbana Osmani ka publikuar postimin e radhës, në të cilin lajmëron dhe projektin më të ri që pritet të publikojë së shpejti. Moderatorja është gati të publikojë librin e dytë të gatimit.

Por, në vend që të komplimentohet, ka edhe çudira! Një fans i Arbanës kërkon me ngulm dhe lutet për një kompliment nga moderatorja.

“Mimroma mike një llafe të vetme po pat munsi një komplement ma ban mrena munsive, nuk bëhet qameti mike klb merb”- i shkruan ndjekësi Arbana Osmanit.

Moderatorja ka zgjedhur t’i bëjë qejfin fansit të saj, që duket i dëshpëruar për një fjalë të mirë nga Arbana: “Patjetër o njish”.

Ndjekësi e ka falenderuar moderatoren që vendosi t’i replikojë ndër shumë komente të tjera!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 22:37

Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi.

Postuar: 17/09/2019 - 20:50

Moderatori i programit të humorit "Portokalli" Salsano Rrapi, njëherazi edhe aktor u sh

Postuar: 17/09/2019 - 19:45

Sipërmarrësi i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5&rdqu

Postuar: 17/09/2019 - 18:41

   Nga një ish-punonjëse seksi, në një spikere që lexonte lajmet me gjoksin jashtë, e t

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi