Gossip

“S’bëhet qameti”, ndjekësi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i kthen përgjigjen që nuk pritej

“S’bëhet qameti”, ndjekësi i lutet për një

Arbana Osmani ka publikuar postimin e radhës, në të cilin lajmëron dhe projektin më të ri që pritet të publikojë së shpejti. Moderatorja është gati të publikojë librin e dytë të gatimit.

Por, në vend që të komplimentohet, ka edhe çudira! Një fans i Arbanës kërkon me ngulm dhe lutet për një kompliment nga moderatorja.

“Mimroma mike një llafe të vetme po pat munsi një komplement ma ban mrena munsive, nuk bëhet qameti mike klb merb”- i shkruan ndjekësi Arbana Osmanit.

Moderatorja ka zgjedhur t’i bëjë qejfin fansit të saj, që duket i dëshpëruar për një fjalë të mirë nga Arbana: “Patjetër o njish”.

Ndjekësi e ka falenderuar moderatoren që vendosi t’i replikojë ndër shumë komente të tjera!