BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

S’do të jenë më pjesë e “Portokallisë”? Moderatorja e Top Channel Fjoralba Ponari zbulon si qëndron e vërteta e largimit të saj dhe Salsano Rrapit nga spektakli i humorit

S’do të jenë më pjesë e

Prej disa javësh në rrjet qarkulloi lajmi se Fjoralba Ponari nuk do të jetë më pjesë e “Portokallisë”, ashtu si edhe Salsano Rrapi. Për moderatoren u aludua se do të zëvendësohej nga Luana Vjollca.

Shkak u bënë disa foto të Vjollcës të postuara në Instagram, ku shfaqej e veshur me një kanotiere ngjyrë portokalli. Fjoralba reagoi në Instagram, duke thënë se nuk është larguar nga spektakli i humorit, por disa ndjekës vazhdonin të kishin dyshime.

Ditën e sotme, teksa ishte e ftuar në “Goca dhe Gra”, Fjoralba tha:

Në momentin që filloi të qarkullonte lajmi, unë sapo isha në bashkëbisedim e sipër me asistent regjisorin e ‘Portokallisë’ dhe po më thoshte se të nesërmen kemi në orën 11:00 mbledhje për të diskutuar mbi sezonin e ri dhe në moment vërshojnë lajmet. Filluam të qeshnim së bashku me Salsanon, sepse ne e dimë shumë mirë se  cili është stafi, cilat janë angazhimet e gjithësecilit”.

Ndërkohë, për shkak se Salsano Rrapi nuk ishte i pranishëm në studio, ai u telefonua nga Fjoralba live dhe kur u pyet nëse do të jetë pjesë e “Portokallisë” edhe këtë sezon, ai tha:

Ku di unë tashi. Më tha nji që do vijë Luana. Më thanë Fjori do prezantojë ‘Big Brother’ (qesh). Mesa di unë, unë jam i sigurt (që do të jetë pjesë e spektaklit), nuk e di për Fjorin”.

S’do të jenë më pjesë e

S’do të jenë më pjesë e

Më të lexuarat