BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x
BREAKING NEWS

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet për skenare dhune, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papritur e Ramës

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet
x
BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x

Gossip

“S’doja të merrja spikere në shtëpi, as këngëtare”/ Osman Mula rrëfen si u njoh me bashkëshorten dhe habit me ato që tregon për veten e vet: Mua rroga nuk më rri më shumë se 3 ditë në xhep!

“S’doja të merrja spikere në shtëpi, as

Artisti i njohur Osman Mula ka bërë sot një rrëfim ndryshme për jetën e tij teksa ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”.

Ai tregoi arsyet përse zgjodhi një bashkëshorte jashtë profesionit të tij.

“Kjo është një grua e mrekullueshme, punëtore e pafjalë. Kemi bashkë që në ’79 e kam marr në aksion. Këto ishin ndërmarrja e Poligrafikut kishin ardhur me nga një muaj në aksion, ne ishim dikush nga televizioni e nga diku tjetër, unë pata rastin me pa një vajzë që mu duk shumë simpatike klasike. Kisha dhe eksperiencën, se unë në atë kohë kisha bërë 3-4 festivale  dhe unë s’doja të merrja spikere në shtëpi, as nuk doja të merrja këngëtare doja të merrja një vajzë e cila njeh problemet e familjes  dhe do të lindi fëmijë dhe fëmijët pastaj do t’i bëjmë artista. Sepse nëse do të kisha marr një artiste, unë isha artist vet, shkodran kavalier, mua rroga kur e marr nuk më rri më shumë se tre ditë në xhep, pensioni sot më rri vetëm një orë e çerek. Kjo ishte një vajzë që ka ditur në formën më të shkëlqyer me e mbajt familjen . Unë ia besova gjithçka jam njeriu më i urtë që mund të ketë njeriu në shtëpi. Dhe është kujdes jashtëzakonisht shumë për fëmijët.  Për mua ajo është natyrisht më e mirë se unë sepse qëndrimet në jetë që ka mbajt ndaj familjes janë të pashembullta, ka pasur raste që unë nuk kam qenë në shtëpi për kohë të gjata dhe ajo më ka mirëkuptuar”, tha ai.