BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

“S’e dija, e kuptova rastësisht”, këngëtari i njohur shqiptar tregon si e zbuloi se ishte infektuar me COVID-19

“S’e dija, e kuptova rastësisht”, këngëtari i

Këngëtari i njohur shqiptar, Blerim Muharremi, i njohur me emrin e artit Blero ka treguar se e ka kaluar Covid.

I ftuar te emisioni “Rudina” ai tha se në qershor ka bërë një analizë gjaku, e cila ka nxjerrë se e ka kaluar Covid. Ai dyshon se është infektuar në Milano.

“Në muajin shkurt kam qenë në Milano edhe kur u ktheva u bëra shumë keq dhe kaloj. Kur e bëra testin në fillim të qershorit, doli pozitiv dhe më pas doli negativ përmes gjakut dhe më thanë që ti ke antitrupa dhe e ke kaluar. Pas shkurtit, nuk e mbaj mend ndonjë fazë që të kem qenë keq. Gjithmonë u jam përmbajtur rregullave”, ka rrëfyer Blero.