BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Gossip

'S'e gjeta dot vetë', aktorja e "Klanifornias" tregon për herë të parë si u njoh me bashkëshortin

'S'e gjeta dot vetë', aktorja e "Klanifornias"

Eliona Pitarka, aktorja e "Klanifornias" do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Eliona gjatë një pyetësori nga fansat, Eliona ka zbuluar se me partnerin e ka njohur e motra.

"As burrin s'e gjeta dot vetë, ma ka prezantuar dhe njohur motra", shkruan Eliona.

Aktorja ka treguar se në fund të këtij muaji do ta sjellë në jetë vogëlushen.

Eliona ka treguar gjithashtu se deri tani ka shtuar 13 kg dhe nuk ka pasur shqetësime gjatë shtatzënisë.

E pyetur nga fansat, aktorja ka zbuluar se në janar ka kaluar Covidin me shumë pak simptoma.

'S'e gjeta dot vetë', aktorja e "Klanifornias"

Më të lexuarat