BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Gossip

‘Se jeni me dy fëmijë tani…’, moderatorja e njohur i bëri komentin pikant për Pirro Çakon, Elvana Gjata nuk përmbahet me reagimin e saj: Qyqa, qyqa Jonida!

‘Se jeni me dy fëmijë tani…’, moderatorja e njohur

Këngëtarja Elvana Gjata ka promovuar albumin e saj më të ri, të titulluar “Çelu”. E ftuar në emisionin “Soiree”, Gjatës i është kërkuar nga moderatorja Jonida Shehu që të këndojë disa pasazhe nga një këngë e albumit “3”, duke mos e kursyer një batutë. 

Për kantautorin Pirro Çako (autori i 2 albumeve të fundit të Elvanës) dhe për këngëtaren Gjata, moderatorja tha se tashmë janë prindër të fëmijëve. Komenti nuk është pritur mirë nga këngëtarja, e cila ka ndërhyrë për të shuar keqkuptimet. 

PJESË NGA BISEDA: 

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.
Jonida Shehu: Se jeni me dy fëmijë tani…
Elvana Gjata: Qyqa, qyqa Jonida…
Jonida Shehu: Ishte metaforë!