BREAKING NEWS

E rëndë! Vetëvritet i burgosuri te 313-a, dalin dyshimet e para (Emri)

E rëndë! Vetëvritet i burgosuri te 313-a, dalin dyshimet e para
x

Gossip

S’e linte të punonte nga xhelozia?! Getoari reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Marina

S’e linte të punonte nga xhelozia?! Getoari reagon për herë

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund. Këngëtari ka publikuar një krah të shoqes, duke treguar kështu se martesa e tyre vazhdon si gjithmonë.

“Mahalla mood,”– shkruan reperi krahas fotos.

Dyshja u përfolën se i kishin dhënë fund martesës së tyre pasi nuk u panë më të fotografuar së bashku. Nga disa pastime apo komente që i bënin njëri-tjetrit, Marina dhe Getoria nuk bënin më as pëqime në instagramet përkatëse.

Zërat aluduan se arsyeja e ndarjes ishte xhelozia e Getoarit për moderatoren që po planifikon t’i kthehet televizionit.