BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

“Se luan as topi”/ E zbulon ish-banorja e BBV: Ky është fituesi dhe pikë

“Se luan as topi”/ E zbulon ish-banorja e BBV: Ky është

U bënë më shumë se 1 muaj që Ermiona Lekbello u përjashtua nga ‘Big Brother VIP Albania’ e që nga ajo kohë, nuk është shkëputur nga reality show. Pavarësisht se u bënë goxha ditë, Ermiona vijon të mbajë të njëjtin mendim për banorët, e sidomos për Luizin. Ajo i mëshon fort idesë se Luizi është fituesi i këtij edicioni.

Ermiona e ka shoqëruar këtë mendim me një video nga momenti kur përqafon Luizin kur sapo del nga shtëpia. Ajo shkruan se publiku e ka vendosur e se nuk e ndryshon dot njeri.

‘Ky është fituesi dhe pikë kur publiku vendos se luan sa topi’

“Se luan as topi”/ E zbulon ish-banorja e BBV: Ky është

Më pas, në një video tjetër të postuar po në instastory, ajo shprehet se me Luizin i ka shkuar muhabeti që në fillim, pa e ditur se publiku e donte atë.

‘Për mua Luizi është fitues, me atë më hëngri muhabeti, ai mi thoshte gjërat sy në sy, prapaskenat e teatrat e kukullave, e ato që dalin jashtë e flasin.. duhet të jesh i vërtetë. Për mua Luizi fiton, se atë e do publiku, that’s it’