BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Seanca u shty për në orën 13:00, Gjykata merr vendimin e papritur për gjyqin ndaj Fjolla Morinës

Seanca u shty për në orën 13:00, Gjykata merr vendimin e

Mësohet se është shtyrë sërish seanca gjyqësore ndaj këngëtares Fjolla Morina. Pritet që vendimi të jepet në orën 13:30.

Kujtojmë që këngëtarja u arrestua pasi gjatë kontrollit në doganën e Morinës iu gjetën armë në çantë. Në deklaratën e saj përballë organit të akuzën, Fjolla ka pranuar autorësinë e armëve ndërsa është shprehur se e kishte harruar në çantë. Gjithashtu ajo ka dhënë detaje dhe mbi personin që ia ka dhënë armën, ku është shprehur se ai është nga Gjermania por tashmë ka vdekur dhe nuk jeton më.

Më të lexuarat