BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x

Gossip

Sekretet e banorëve të ‘Big Brother VIP’ pritet të dalin sheshit, mbërrin një ZARF në shtëpi, të gjithë vihen përballë të papriturës

Sekretet e banorëve të ‘Big Brother VIP’ pritet të

“Vëllai i Madh” i kërkon banorëve të shkojnë një e nga një në dhomën e rrëfimit dhe të tregojnë një sekret që banorët e tjerë nuk e dinë.

Më pas “Vëllai i Madh” duke vënë në dispozicion të gjitha sekretet dhe kanë kohë 24 orë të zbulojnë se cili sekret i përket kujt.

Ata do të flasin me njëri tjetrin, të bëjnë pyetje për dyshimet që kanë, duke provokuar, ngacmuar, duke mbledhur sa më shumë informacion.

Nëse mendojnë se e kanë gjetur se kujt i përket një sekret, duhet të shkojnë në dhomën e rrëfimit dhe të tregojnë përgjigjen e tyre.

Për një sekret nuk duhet të thonë më shumë se një emër. Kush gjen më shumë sekrete do të ketë një privilegj në lidhje me lojën.