BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Seks për një natë? Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Do e bëja për një shifër të madhe

Seks për një natë? Këngëtarja shqiptare e pranon
Këngëtarja Fjolla Morina shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në “Instagram”. Në fotot që ajo poston, shumë herë nuk lë fare hapësira për imagjinatë.
 
Edhe pse është mami ajo nuk heziton të nxjerrë në pah format bombastike dhe ti provokojë ndjekësit deri aty ku nuk mban më. Një mama beqare dhe me format e Fjolla Morinës, patjetër që duhet të ketë pretendime të larta për partnerin.
 
Së fundmi, Fjolla është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate të saj. Këngëtarja e ka pranuar se do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen, por për një shifër shumë të madhe.