Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

“Seks, pa të brendshme dhe dru me mall”, Françeska Jaçe i tregon hapur fansave si po i kalon ditët në karantinë

“Seks, pa të brendshme dhe dru me mall”, Françeska

Situatë jo e lehtë kjo që po kalon vendi ynë dhe e gjithë bota si pasojë e përhapjes së koronavirusit, e lufta ndaj këtij virusi ka bërë që të gjithë të izolohemi në shtëpi.

Për shumë prej nesh është e mërzitshmen të qëndrosh gjithë kohën në shtëpi, por duket se modelja Françeska Jaçe paska gjetur një mënyrë për t’i kaluar “më lehtë”.

Me një bashkëbisedim me fansat e saj në Instagram, ajo ka treguar disa gjëra nga jeta e saj, e mes pyetjeve që iu bënë ishin: a ke bërë seks gjatë karantinimit, je bërë dru me weed dhe a vazhdon mos të veshësh të brendshme.

“Seks, pa të brendshme dhe dru me mall”, Françeska“Seks, pa të brendshme dhe dru me mall”, Françeska“Seks, pa të brendshme dhe dru me mall”, Françeska

Më të lexuarat