BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Seksi më i mirë para apo pas martese? Rrëfehet për herë të parë Andi Lila, flet për xhelozinë e partneres së tij

Seksi më i mirë para apo pas martese? Rrëfehet për herë

Ish-kapiteni i Kombëtare, Andi Lila është rrëfyer për herë të parë për martesën e tij 16-vjeçare me Ornelën. Çifti është prindër i dy fëmijëve, vajzës Axa dhe djalit Ayan.

I ftuar në emisionin ‘Aftër Party’, ish-futbollisti u shpreh se në marrëdhënien e tij nuk mban sekrete dhe flet hapur me bashkëshorten. Teksa u pyet për detaje intime, Andi Lila rrëfeu se seksi me bashkëshorten është më i mirë pas martesës.

Pjesë nga intervista:

Vajzat të ngacmojnë më shumë tani që je babi apo kur ishe beqar?

Andi Lila: Nuk më kanë ngacmuar asnjëherë

Ushqim para qejfit apo qejf para ushqimit?

Andi Lila: Ushqim pas ndeshjes (qesh)

Në lidhje duhen mbajtur sekrete apo të flitet për gjithçka?

Andi Lila: Të jemi të hapur

Je ti më xheloz apo partnerja?

Andi Lila: Të dy në momente të caktuara

Seksi më i mirë para apo pas martese?

Andi Lila: Pas martese se merr eksperienca

Dushin vetëm apo me partneren?

Andi Lila: Vetëm fare

Një fitore e denjë me kombëtaren apo kontratë miliona dollarëshe?

Andi Lila: Të dyja bashkë.

Më të lexuarat