BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

Semi bëri këngë për lidhjen e saj me Donaldin, Bora Zemani thyen heshtjen

Semi bëri këngë për lidhjen e saj me Donaldin, Bora Zemani

Pak ditë më parë Semi Jaupaj pranoi publikisht se kënga “Mos u kthe” është dedikim për historinë e Borës me Donaldin. E njëjta gjë aludohet dhe për këngën “Ani”.

Së fundmi Bora Zemani ka reaguar për herë të parë, teksa ka publikuar në rrjete sociale një video të Semit ku po diskutojnë për këngët.

Bora: Kur do dalë? Semi: Pasnesër, po prit se kemi “Ani-n” një herë. I kemi të dyja. Bora: H se keqkuptohet, nuk e kemi të dyja, ne të dyja, janë dy këngë. Semi: Po kemi dy këngë Bora: Ke, jo kemi, të lutem shumë Semi: Dhe ti i ke, kur janë të mijat janë dhe tuat, forever and ever!

"Semi KA dy këngë", ka shkruar Bora. Ajo ka shkruar me të madhe foljen "ka" për të qartësuar se këngët janë të Semit.

Më të lexuarat