BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Semi shkon ta përqafojë, Monika 'e lë thatë': Nuk bëhem dot fallco

Semi shkon ta përqafojë, Monika 'e lë

Marrëdhënia mes Monikës, Donaldit dhe Semit vazhdon të mbetet e tensionuar që pas lojës që aktorja iu bëri me Fifin. 

Fifi u soll vërdallë me një shkop në dorë duke i shkaktuar Semit atak paniku. Më vonë Monika tregoi se ishte gjithçka lojë, madje dhe pjesa e shkopit.

“Jo, jo. Nuk ka lojë me emocionet e mia”, i tha Semi, e cila u mbështet dhe nga Donaldi.

Dyshja thanë se nuk e prisnin nga Monika, e cila ditën e djeshme ka qëndruar e veçuar nga të tjerët, duke mos ngrënë apo pirë asgjë.

Së fundmi, gjatë një bisede me Fifin, Monika ka treguar se Semi ka shkuar ta përqafojë por ajo e ka refuzuar.

“M’u afru Semi. Më tha të të përqafoj se je e mërzitur. Jo i thashë. Po të isha e mërzitur do të përqafoja, do të puthja, por ti bashkë me atë tjetrin më keni ofenduar aty ku nuk mban dot më. Nuk pranoj dot. Nuk bëhem dot fallco. Më tha unë isha shumë e ngarkuar. I thashë e ngarkuar nuk ke pse të jesh”, është shprehur Monika.

Kujtojmë se nga ana tjetër Fifi i ka kërkuar falje Semit dhe dy vajzat janë pajtuar.