BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter” dhe “Adnan” takohen pas shumë vitesh me mall, aktori shkruan fjalë të ndjera zemre (Vërshojnë komentet nga fansat)

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter”

Me siguri të gjithëve ju kujtohet një nga serialet turk më të ndjekur, “Dashuri e ndaluar”.

Seriali kishte në qendër Bihterin (që u luajt nga aktorja Beres Saat), një vajzë e pashme që martohet me një burrë të pasur më të madh në moshë, Adnanin (personazh i cili u luajt nga aktori Selçuk Yontem).

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter”

Dhe pas shumë vitesh dy aktorët e njohur janë takuar sërish dhe duken se ato ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe pas përfundimit të serialit.

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter”

‘Beeren erdhi të më takonte, sa mirë që bëri’ ka shkruar krahas fotove ‘Adnan’.

‘Takimi i ynë ishte shumë i bukur” i shkruan më pas në koment Beeren.

Menjeherë pas postimit të fotove nuk mungua as komentet dhe as pëlqimet për dy aktorët të cilat në pak orë ishin me mijëra.

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter”

‘Sa na kishit munguar’, ‘Jeni të paharrueshëm’janë  disa nga komente që fansat e tyre i bënë për aktorët.

Seriali më i ndjekur “Dashuri e ndaluar”/ ‘Bihter”