Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Seriali po bën xhiron e botës, aktori serb i “La Casa de Papel” falenderon në gjuhën shqipe (FOTO)

Postuar: 20/07/2019 - 21:36

“La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën namin nëpër botë. Të gjithë janë fiksuar me historinë e profesorit, i cili me planin e tij perfekt arriti të vjedhë milionat në “Shtëpinë e Letrës” në Spanjë.

 
Për ta ndihmuar në plan, profesori kishte skuadrën e tij speciale, ku pjesë tyre ishte edhe aktori serb Darko Peric, në rolin e Helsinki-t.
 
Darko ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto me kastin e aktorëve të serialit, ku ka falenderuar në disa gjuhë të ndryshme. Mirëpo, ajo që na bëri përshtypje është fakti që aktori ka shkruar edhe në shqip.
 
Krahas falenderimeve në gjuhë të tjera, Darko ka shkruar “Faleminderit” në foton e tij dhe ne ende s’po u besojmë syve!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.