BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

“Seriozisht...?”, Arbana Osmani pozon pas lindjes, i befason të gjithë me pamjen

“Seriozisht...?”, Arbana Osmani pozon pas lindjes, i befason të

Para disa ditësh Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Arbana dhe Eduarti i vendosën djalit emrin e veçantë, Diell.

Vetëm gjashtë ditë pas ardhjes në jetë të Diellit, Arbana ka pozuar në tarracën e shtëpisë, e veshur me një fustan të zi dhe në formë perfekte fizike, gjë që i ka habitur fansat.

"Seriozisht pas shtatzanis kjo fotoooo?", pyet e habitur një komentuese Arbanën.

“Seriozisht...?”, Arbana Osmani pozon pas lindjes, i befason të

Më të lexuarat