BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x

Gossip

Sërish në Eurovision? Ronela Hajatit i befason të gjithë me deklaratën

Sërish në Eurovision? Ronela Hajatit i befason të gjithë me

Pavarësisht kritikave dhe komenteve negative, duket se Ronela Hajati do të marrë pjesë përsëri në Festivalin e Këngës.

Kështu ka lënë të kuptohet vetë Ronela, nëpërmjet një statusi në Twitter.

“Po sikur?”-shkruan Ronela Hajati dhe kaq mjaftoi që ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente, duke e lidhur këtë status me pjesëmarrjen në Festivalin e Këngës.

Disa nga komentet e ndjekëse:

“Do futesh në Festivalin e Këngës përsëri”

“Ronela do të marrë pjesë në Festivalin e Këngës, do të shkëlqejë dhe do të fitojë përsëri. Dhe kësaj here do të fitojë edhe Eurovisionin.”

“Do marrësh pjesë në FK dhe do të fitosh përsëri”

Pavarësisht ndjekësve të cilët janë të gjithë në të njëjtin mëndim, vetë Ronela ka preferuar të mos iu përgjigjet dyshimeve të tyre. Ronela Hajati i shpall fituese e Festivalit të RTSH-së këtë vit, duke përfaqësuar Shqipërinë në “Eurovision”. Këngëtarja nuk arriti të shkonte deri në finale, madje performanca e saj u kritikua shumë në rrjet.

Më të lexuarat