BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

"S'është mir ta lini gocën me prindër të ndarë"/ Pas faljes publike nga Fero, ndjekëst dalin me kërkesën urgjente ndaj Arbenitës (Foto)

"S'është mir ta lini gocën me prindër të

Pak ditë më parë, Fero iu drejtua ish-bashkëshortes së tij, Arbenita Ismajlit, me një letër publike ku i kërkonte falje dhe i bënte thirrje të fundit për një mundësi tjetër.

Modelja e njohur ende nuk ka reaguar ndaj letrës së reperit, të paktën publikisht. Por së fundmi ka bërë një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe i ka ndodhur diçka që ndoshta nuk e parashikonte.

"S'është mir ta lini gocën me prindër të

Në foton e saj që publikoi në rrjetet sociale, ndjekësit e kanë mbushur postimin me mijëra komente ku disa i shkruajnë të rikthehet me Feron e të tjerë e këshillojnë të mos rikthehet e të ecë përpara.

“E kto qe thojn bashkohu se ka kerku falje publikisht ,se kuptojn cfare ka kaluar ajo cfar traume dhe dhimbje ne te njejten kohe, shum te thjesht e kemi me then hajde bashkohu”

“Sdi qysh spo ju vjen marre mi thon kthehu te Fero. Kurr skom pa njerzt tjer, perveq shqiptarve qe i thojn tjetrin kthehu ne lidhje abuzive. A e dini ju qka kalu Arbenita, qe pi thoni kthehu. A muni me garantu naisen? Smuni. Kqyrne jeten e juve e boni vendimet e juve. Ujku kimen e ndrron e zanatin se harron.”

“Vajza me shume i paska ngja Feros , mfl se po ta them por sesht mir ta lini gocen me prinder te ndare , bashkohu sepse e meriton pasi te kerkoj falje puplikisht”

“Ferro esht ber djal i mire dhe mbi te gjitha musliman i mire ndaj zbute zemren dhe pranoje lere egon dhe krenarine menjanë”

“Arbenit mir je singel sta prish kerkush se tash bon presion mu mlu kështu qe ni got qe thehet nuk mun e bashkon ma qysh duhet”.