BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Gossip

Sfidoi të gjithë dhe tashmë nuk e konkurron dot askush, këngëtarja e njohur bëhet mbretëresha e muzikës

Sfidoi të gjithë dhe tashmë nuk e konkurron dot askush,

Nuk është çudi dhe ishte çështje kohe, diçka që pritej të ndodhte. Albumi i ri i Lady Gaga-s debutoi në vendin e parë të klasifikimit të disqeve më të shitura të javës. Sipas “Fimi/Gfl”, “Chromatica” konfirmohet e para edhe në disqe.

Në vendin e dytë, është projekti i ri diskografik i reperit Dani Faiv, “Më falni nëse ekzistoj”. Ndërsa podiumi i klasifikimit të albumeve më të shitura në Itali plotësohet me veteranin e muzikës së vendit të bukur, Nek, me “Il mio gioco preferito”.

Lady Gaga me projektin e ri muzikor është afirmuar kështu si mbretëresha e muzikës, duke mos i dalë dot asnjë mbi. Gjithashtu, ajo ka qenë një ndër më të klikuarat edhe në streaming.