BREAKING NEWS

U arrestua nga policia në flagrancë, 35-vjeçari tenton të arratiset nga Komisariati i Shkodrës (DETAJE)

U arrestua nga policia në flagrancë, 35-vjeçari tenton të
x

Gossip

Shef Renato gjen qime në pjatë, qeth zero konkurrentët (FOTO+VIDEO)

Shef Renato gjen qime në pjatë, qeth zero konkurrentët

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”.

Pas suksesit të një viti më parë, emisioni është kthyer sërish, por me disa risi.Para nisjes së emisionit, Renato premtoi se nata e parë do të ishte spektakolare dhe ashtu doli.
 
Shefi i kuzhinës gjeti një qime në pjatë në skuadrën e djemve dhe si dënim i qethi zero konkurrentët.
 
Renato tregoi se çdo gjë sapo ka filluar dhe nëse do të ketë në vazhdimësi gjëra të tilla, dënimet do të jenë edhe më të mëdha.