BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Lifestyle

Shenja që do shohë “diell”/ Astrologu zbulon 2 ekstremet e Horoskopit për këtë muaj

Shenja që do shohë “diell”/ Astrologu zbulon 2 ekstremet e

Edhe pse ende me temperatura, jemi zyrtarisht në verë dhe muaji qershor vjen plot me lajme për shenjat e Horoskopit. Por si fillim astrologu Hysgen Dauti zbulon shenjën më me fat të këtij muaji dhe atë më me pak fat.

Ai ka treguar se shenja më me fat për muajin qershor është Gaforrja, pasi do të ketë sukses në shumë drejtime. Ndërsa ajo më me pak fat është Akrepi, pasi nuk do të jetë shumë i favorizuar.

“Shenja më me fat e muajit qershor është Gaforrja, për arsye se kanë ndodhur disa pozicionime shumë të mira nëpërmjet pozicionimeve të mira të Demit ka përfituar dhe Gaforrja. Mirëpo, duke qene se vjen dhe sezoni i Gaforres është një energji shumë më e mirë, mundësi e mirë teknologjike, mundësi e mirë punësh online, dmth është një periudhë promovimimi.

Shenja më me pak me fat për këtë muaj është Akrepi. Nuk është periudha e tyre, le të themi. Është një periudhë shumë e mirë për disa aspekte, por jo ajo e energjisë më të lartë të Akrepit”, tha astrologu.