BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Sherr në studion e Top Channel! Vajza çohet në këmbë dhe godet konkurrentin  (VIDEO)

Sherr në studion e Top Channel! Vajza çohet në këmbë

Çfarë nuk po ndodh në “Përputhen” ditët e fundit. Sot ka plasur sherri mes Anës, Melisës dhe Fatjonit.

Fatjoni dhe Melisa kishin dalë në takim këtë javë dhe kjo e bëri tejmase xheloze Anën. Gjatë takimit ka pasur disa shkëndija zjarri, madje edhe puthje mes Melisës dhe Fatjonit.

Gjatë gjithë emisionit ka pasur një tension mes vajzave. E mërzitur nga afrimiteti mes tyre, Ana i thotë Melisës se është thjesht një objekt seksi për Fatjonin. Ndërsa Melisa i ka kërkuar vetëm pak kohë për t’i vërtetuar të kundërtën.

Në fund, Ana është ngritur nga karrigia, goditi me shpullë Fatjonin dhe pastaj u largua nga studioja e emisionit. Ndërsa Fatjoni thotë se nuk e priste fare këtë shpullë, megjithëse u duk qartë që atij i pëlqeu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)