BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Sherri i bujshëm me Roza Latin, Bieta Sulo publikon foton dhe bën reagimin e papritur: Nëse do të ndryshosh...

Sherri i bujshëm me Roza Latin, Bieta Sulo publikon foton dhe bën

Prej dy ditësh në rrjetet sociale ka nisur një sherr mes dy moderatoreve të njohura, Bieta Sulos dhe Roza Latit. Kjo e fundit e akuzon Bietën se nuk e  respektoi teksa e ftoi në emisionin e saj ‘Ftesë në 5’ .

Bieta i drejtoi Rozës pyetje provokuese në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë. Pas kësaj Roza shpërtheu në rrjetet sociale dhe nuk la gjë pa thënë.

Ndërkohë Bieta ka zgjedhur që pavarësisht akuzave të Rozës, të bëjë një reagim me një mesazh të koduar, duke lënë të kuptohet se nuk i intereson asnjë gjë nga ato që përfliten për të në rrjetet sociale.

“’Nese do te ndryshosh boten, shko ne shtëpi dhe duaj familjen tende’ Nene Tereza”, shkruan Bieta Sulo krahas fotos ku shfaqet me familjen e saj.

Sherri i bujshëm me Roza Latin, Bieta Sulo publikon foton dhe bën