BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Gossip

Sherri mes tre këngëtarëve të njohur, Labinot Tahiri nuk tërhiqet nga fjala e tij: E kam thënë dhe nuk e ndryshoj!

Sherri mes tre këngëtarëve të njohur, Labinot Tahiri nuk

Labinot Tahihi tregoi gjatë një interviste se kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi.

Kjo deklaratë solli replika të shumta mes reperëve, ndërsa disa javë pas debatit virtual, Labi ka vendosur të thotë fjalën e tij të fundit.

Në një intervistë për “Prive”, ai ka treguar se është i vendosur në atë që ka thënë dhe nuk e tërheq fjalën e tij.

“E kam thënë dhe mund ta thërrasim dhe Getinjon për ta vërtetuar. Çfarë të them ashtu është. Nuk konsultohem me askënd për atë që marr përgjegjësi dhe e them. Ashtu ka qenë dhe nuk e ndryshoj. Po të mos kishte qenë nuk e kisha përmendur. Ashtu ka qenë por e ka keqkuptuar kolegu ynë.”- ka treguar Labi.

Ndërkohë, ende nuk kemi asnjë reagim nga Blero dhe Getinjo pas kësaj interviste.

Më të lexuarat