Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Shfaq gjatë gjithë kohës vetëm gjoksin", prezantuesit kapen mat në studio

Postuar: 19/02/2019 - 21:05

Dy prezantues u përballën me një lumë kritikash, pasi u xhiruan teksa flisnin për gjoksin e një gazetareje.Gerardo Velazquez de Leon dhe Carlos Albert, ish-futbollist, po bisedonin gjatë kohës që në televizor transmetoheshin reklamat, në studion e emisionit që jepet në Meksikë, “Reaccion en Cadena”.

Dyshja po flisnte për aktivitetin në rrjetet sociale të gazetares sportive Patty Lopez de la Cerda dhe e ‘akuzuan’ atë që “shfaq gjatë gjithë kohës vetëm gjoksin”.
 
“Kjo ka postua fotografi dhe thotë se më në fund gjeti foto të ngjashme dhe i bëri bashkë për të treguar gjoksin 10 vjet më parë dhe sot. 
 
10 vjet më parë tregon gjoksin dhe tani po të njëjtën gjë bën”, thotë Gerardo.
 
“Është e vetmja gjë që bën…”, thotë Carlos, ndërsa Gerardo shton: “Është e vetmja gjë që di të bëjë…”
 
“Është e martuar dhe poston foto të tilla, e pabesueshme”, përgjigjet Carlos.
 
Videoja u postua në rrjetet sociale dhe Patty reagoi në Twitter, ku u shpreh se komentet e djemve i kujtonin mendësinë e atyre që thonë se “nëse e përdhunojnë do të jetë faji i saj, nga mënyra si vishet“.
 
Sigurisht pasi videoja e prezantuesve u bë publike, Gerardo kërkoi publikisht ndjesë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati