BREAKING NEWS

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos heqjen e koalicioneve, Basha dhe amerikanët lënë në baltë presidentin

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos
x

Gossip

Shfaqen shumë afër njëri-tjetrit! A është e lidhur Ina e “PërPuthen” me Bledi Manen? Ja si përgjigjet ajo

Shfaqen shumë afër njëri-tjetrit! A është e lidhur Ina

Shpesh ato kanë mbështetur apo plotësuar njëri-tjetrin gjatë debateve të krijuara në studio. Për këtë arsye, drejtuesi i rubrikës, Edi Manushi pyeti Inën nëse lidhja e saj me Manen vazhdon edhe jashtë studios. Ina sqaroi se nuk janë të lidhur, ndërsa Bledi Mane tha se ata shpesh komunikojnë në rrjete sociale

Pjesë nga biseda

Edi Manushi: Vazhdon lidhja jashtë kësaj studio me Bled Manen, për të cilën njerëzit janë kuriozë.

Ina Kollçaku: Nuk jemi të lidhur.

Bledi Mane: Komunikojmë virtualisht.

Ina Kollçaku: Jo të lidhur jo, por në shoqërinë tuaj.

Më të lexuarat