Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shfaqet çdo ditë në ekran, moderatori shqiptar i çudit të gjithë me deklaratën: Jam shumë i turpshëm

Postuar: 19/11/2018 - 17:07

Është prej shumë vitesh pjesë e televizionit dhe ndër moderatorët më të njohur me emisionin “Ndrrimi i natës”, por Alaudin Hamiti ende ka turp para kamerave.

Kështu është shprehur moderatori në një intervistë për “Prive” kur iu kërkuar të zbulonte diçka që nuk dihej për të.

“Ka shumë gjëra që s’i dini. Jam i turpshëm, pavarësisht se ekspozimi para kamerave të jep përshtypjen ndryshe, unë në jetë jam shumë i turpshëm”, është shprehur Alaudini.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta mbajë sa më larg vëmendjes së medias.

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int