BREAKING NEWS

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur komplote bashkë me Ilir Metën për të shpëtuar nga prangat, ja “arma” që duan të marrin në duar dhe informacionet tronditëse që ka CIA për “non gratën”

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy personave në lokal, 55-vjeçari nxjerr armën dhe... (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me vartësit

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me
x
BREAKING NEWS

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/ Spartak Ngjela shpërthen ndaj kryeministrit: Franca gjithmonë ka qenë kundër territorit shqiptar, ç’ punë ka me...

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/
x
BREAKING NEWS

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën kërkesën e pazakontë policisë shqiptare

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe akuzon Albin Kurtin, irritohen kosovarët dhe kërkojnë shpalljen “non grata” si armik i shqiptarëve për interesat e serbëve

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme në Zveçan dhe i bën thirrjen e fortë Serbisë

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme
x
BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x

Gossip

“Shfrytëzova rastin për...”/ Kush banor u bë pjesë e grupit të Luizit?

“Shfrytëzova rastin për...”/ Kush banor u bë

Gjatë ditës së djeshme banorët kanë biseduar rreth grupimeve që janë krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Sipas publikut dhe opinionistëve në shtëpi janë dy grupe, ai i Luizit dhe ai i Oltës. Por duket se tani edhe Kristi me Armaldon duan të krijojnë një grup bashkë.

Mbrëmë vonë, Luizi po rrinte si gjithmonë ulur pranë Kiarës dhe Efit duke bërë muhabet dhe atyre u është bashkuar edhe Bjordi.

Si pasojë këngëtari shprehet se tashmë regjisorin e ka në grupin e vet.

“E shprehu publikisht aty në mes të gjithëve”, tha Luizi dhe Bjordi ia pret: “Jam me grupin e Luizit”.

Luizi: Pati një suspancë, po i futi një buzëqeshje ky dhe e kuptoni si ishte. Një batutë kaluese tha. Ti qeshe. Ky u bë në grupin tim sepse unë e shfrytëzova rastin për t’i kushtuar disa këngë që i pëlqenin Bjordit me kitarë

Bjordi: E di që ma merr zemrën vetëm me muzikë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)