BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

Shitet apartamenti 2+1, komshi me Luiz Ejllin! Nuk do e besoni dot çmimin që i është vendosur (FOTO)

Shitet apartamenti 2+1, komshi me Luiz Ejllin! Nuk do e besoni dot çmimin

Këngëtari Luiz Ejlli po kthehet në një fenomen për publikun për lojën që po bën brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Ai ka fituar shumë shpejt simpatinë e publikut, duke fituar mijëra fansa të cilët po e mbështesin në forma nga më të ndryshmet.

Por, fama dhe emri i Luizit po përdoret dhe nga shumë biznese për t’ju bërë marketing produkteve të tyre. Së fundmi, një person ka përdorur emrin e Luizit që të shesë më shpejt apo më shtrenjt apartamentin e tij.

Në rrjet po qarkullon një njoftim ku shkruhet: “Shitet apartament 2+1 i mobiluar. Komshi me Luiz Ejllin. 450 000 euro.” ku është vënë dhe numri i telefonit për kontakt.

Prej ditësh Luizi është bërë kryefjalë e shqiptarëve jo vetëm atyre që jetojnë në vendin tonë, por edhe të emigrantëve shqiptarë kudo në botë.

Madje njëri prej tyre që jeton në USA tha në një emision të pasdites në TCH se është gati t’u blejë një apartament Kiarës dhe Luizit nëse ata do bashkëjetojnë pasi të dalin nga BBV.