BREAKING NEWS

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret që bënë me djalin e ish-kryeministrit për trafikun e armëve në Gërdec, ja si u manipulua stema kineze në fishekët dhe kush merrej me paketimin municionit

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret
x
BREAKING NEWS

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x

Gossip

Shitet fotoja e papublikuar më parë e dasmës së William dhe Kate, nuk do ta besoni çmimin marramendës

Shitet fotoja e papublikuar më parë e dasmës së William dhe

Një foto e re është publikuar nga dasma e Princit William dhe Kate Middleton, e cila u zhvillua në prill të vitit 2011, dhe fansat mbretërorë vunë re se Duka i atëhershëm i Kembrixhit ndërroi rrobat pas ceremonisë në Westminster Abbey.

Fotoja e papublikuar kurrë më parë u shfaq në Ebay në fundjavë kur dikush postoi kartolinën e parë të Krishtlindjes së çiftit së bashku, e cila iu dërgua familjes dhe miqve të ngushtë vetëm tetë muaj pasi u martuan.

Në kartolinë shkruhet: “Jonathan, ju urojmë Gëzuar Krishtlindjet dhe Gëzuar Vitin e Ri. Katerina dhe Uilliam.’ Imazhi bardh e zi tregon të porsamartuarit e lumtur në ditën e tyre të dasmës, të ulur së bashku në një dhomë në Pallatin Buckingham, ndërsa kartela e mëposhtme shitet për 2,999 £.

Princi William fillimisht kishte veshur një uniformë të kuqe koloneli të Gardës Irlandeze për ditën e tij të madhe, pasi ishte emëruar kolonel dy muaj para dasmës së tij, por fotografia e re tregon se ai ndryshoi më vonë.

Fotoja e re, e cila tregon veshjen e dytë, konfirmon se dëshira origjinale e martesës së William-it më në fund është realizuar. “Ajo që me të vërtetë doja të vishja ishte uniforma e Gardës Irlandeze,” ,tha ai në një intervistë të vitit 2012

Kate Middleton veshi një fustan të dytë nusërie në ditën e saj të madhe, siç tregonin fotot në atë kohë. Princesha e Uellsit zgjodhi një fustan mëndafshi të linjës A me një dekolte të zhytur dhe një rrip argjendi vezullues, të cilin e bashkoi me një triko të bardhë të turbullt.

Kate e veshi kombinimin gjatë një pritjeje të organizuar nga Mbretëresha Elizabeth në Pallatin Buckingham për 650 persona.

Më të lexuarat