BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Shkak u bë tradhtia? Reagimi i Fjolla Morinës ngre dyshime për ndarjen me biznesmenin Fisnik Sylën: Thika mrapa shpinës kush ta boni nuk e din (FOTO&VIDEO)

Shkak u bë tradhtia? Reagimi i Fjolla Morinës ngre dyshime për

Qarkulloi në media ditën e sotme lajmi se Fjolla Morina është zhdukur nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, ndërkohë që Fisniku ka fshirë çdo postim dhe madje nuk e ndjek më as vajzën e madhe të Fjollës, Ledianën me të cilën ka treguar gjithmonë se kishin marrëdhënie shumë të mirë.

Menjëherë sa u përhap lajmi se këngëtarja e njohur mund t’i ketë dhënë fund martesës së saj me biznesmenin, ajo ka reaguar. Fjolla ka vendosur që të rikthehet në “Instagram”, e madje ka bërë edhe një postim.

Fjolla ka ndarë me ndjekësit e shumtë një foto me vajzën e saj, të cilës i uron një vit të ri shkollor të suksesshëm e më pas një video ku teksti i këngës së Capital T le të kuptohet se një tradhti është bërë shkak per ndarjen e saj me Fisnikun.

Fjolla ka postuar edhe një video ku e ka shoqëruar me këtë tekst.

Shkak u bë tradhtia? Reagimi i Fjolla Morinës ngre dyshime për

Shkak u bë tradhtia? Reagimi i Fjolla Morinës ngre dyshime për

“Rruga jote plot me sfida
RRUSHE
VOGËLUSHE si hije t’njekin vujtje t’padurushme
Prapë duhesh me kon krenare ideale super
Familja gjithë me ftyr’ edhe pse s’pati kushte
Hala gjallë shpresa

Labirint enigma
E madhe qendresa
Tradhtia len stigma
Po kujna me i besu që nuk jan met’ as tre përqind
Thika mrapa shpinës kush ta boni nuk e din”, thuhet në tekstin e këngës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Më të lexuarat