BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Gossip

Shkaktoi shumë zhurmë në ‘Top Channel’ dhe publiku kërkoi largimin e saj, zbulohet e shkuara e Shqipes së ‘Përputhen’(VIDEO)

Shkaktoi shumë zhurmë në ‘Top Channel’ dhe publiku

Shqipja është një nga vajzat më të komentuara të edicionit të dytë të emisionit "Përputhen". Ajo ka rënë shumë në sy për karakterin e saj ekspresiv dhe faktin që flet pa dorashka. Mirëpo shpeshherë në studio ka nxitur edhe debate që kanë sjellë reagime e komente të shumta në rrjet.

Shkaktoi shumë zhurmë në ‘Top Channel’ dhe publiku

Kjo nuk është hera e parë që Shqipja përballet me kamerat, pasi ajo ka qenë edhe aktore.

Shqipja ka qenë protagoniste në serialin "Lokomotiva", një serial nga Ermal Qori, që tregon një grup miqsh, të cilët thurin plan për t'i marrë paratë një emigranti nga Anglia duke i premtuar që do i gjejnë nuse.

Më të lexuarat