BREAKING NEWS

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes toneve të larta dhe të ashpra: BASHA debatoi ASHPËR me Yuri KIM. Nëse vazhdon të jesh palë me RAMËN...

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes
x

Gossip

Shkaktuan kaos në familjen mbretërore pas vendimit për t’u shpërngulur në Kanada, Meghan Markle dhe Harry pësojnë një tjetër ‘tronditje’

Shkaktuan kaos në familjen mbretërore pas vendimit për t’u

Vendimi i Meghan Markle dhe Princ Harry për t’u larguar nga familja mbretërore, duke hequr dorë nga statusi i tyre u miratua edhe nga Mbretëresha Elizabeth.

Atyre iu hoqën titujt “Lartësia e Saj Dukesha e Sussex” dhe “Lartësia e Tij Duka i Sussex, Kont i Dumbarton dhe Baron Kilkeel”.Tashmë, ata do të quhen thjesht “Harry, Duka i Sussex” dhe “Meghan, Dukesha e Sussex.”Mirëpo, pallati mbretëror ka njoftuar se titujt do të ndryshojnë, pasi titulli i Meghan, “Dukeshë” është përdorur për gratë e divorcuara të mbretërisë.

Pas humbjes së titujve të tyre, Harry dhe Meghan janë shpërngulur në Kanada, ku kanë nisur një jetesë normale.

Më të lexuarat