BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen, Armina Mevlani i bën surprizën romantike dhe i dedikon fjalë të ëmbla dashurie: Për mua ti je gjithçka! (VIDEO)

Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen, Armina Mevlani i bën

Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 41-të dhe surprizat nga partnerja e tij nuk kanë munguar. Që në orën 12 të natës Armina i ka përgatitur Shkëlzenit një surprizë të bukur, ku disa sekuenca të saj i ka ndarë edhe me miqtë e saj në rrjete sociale.


Mirëpo mesditën e sotme Armina i ka bërë surprizën e vërtetë Shkëlzenit. Një urim i mbushur me fjalë të ëmbla zemre dhe premtimin për të qenë bashkë deri në përjetësi.

Armina ka publikuar në Facebook dy foto ku shfaqet me Shkëlzenin duke kërcyer dhe uron që gjithë jetës të jenë ashtu.

“Shume urimet me te bukura partnerit tim ne jete , dashurise sime dhe mikut tim me te mire te zemres! Per mua ti je gjithcka dhe shpresoj te kercejme keshtu valsin e jetes deri ne fund,te lumtur dhe plot besim e dashuri . Kjo date per mua shenon daten speciale te lindjes se personit qe me ben kaq te lumtur. Edhe 100 shpirt”, shkruan blogerja.

Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen, Armina Mevlani i bën