Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Shkodranët shpikën dashurinë”/ ‘Shpërthen’ Zef Deda: Ore, në bëjmë s*ks me lot!

Postuar: 08/11/2018 - 17:32

Artisti i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Zef Deda ka qenë mbrëmë i ftuar në emisionin “Soirée”, ku foli edhe në lidhje me çështjet erotike.

Mbrëmja e kësaj të mërkure në “Top Channel” me Jonida Shehun ishte një “Natë Shkodrane”, ku u fol për artin, muzikën, teatrin, kulturën, traditën dhe… dashurinë shkodrane.

Me humorin e tij mjaft fin, Zef Deda pa iu dridhur qerpiku u shpreh: “Ore, ne shkodranët kemi shpikur dashurinë! Se nuk bëhet seks pa dashuri! E dini ju, ne bëjmë seks me lot!”.

E gjitha kjo ka kaluar me të qeshura nga të ftuarit, por në fund të fundit, Zef Deda mbetet thjesht… Zef Deda.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 12:27

Ish ministrja demokrate e Intefrimit dhe tani sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka zgjedhur këtë të shtunë si ditë pushimi të lërë pas ‘petkun’ e zyrtares së ve

Postuar: 17/11/2018 - 11:10

Që pa nisur ende prezantimi i këngëve të para në “Kënga Magjike” u zbulua se një prej

Postuar: 17/11/2018 - 11:04

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka sulmuar publikisht kolegen e saj, Tuna Sejdi, teksa ka qenë

Postuar: 17/11/2018 - 10:55

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi shpesh publikon foto për të apo miqtë e tij të realizuara nga

Postuar: 17/11/2018 - 10:46

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, duket se po korr sukses të madh edhe jashtë Shqipërisë.

Postuar: 17/11/2018 - 10:35

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito pëlqehet nga publiku për muzikën që bën.Ai ka qenë i ftuari i

Postuar: 17/11/2018 - 10:01

Pavarësisht se gjithmonë ka ekzistuar ‘debati’ nëse prind konsiderohet ai që të lind