BREAKING NEWS

Armiqtë e SHBA, Berisha e Meta të lidhur ngushtë me Moskën, ja si koalicioni i “non gratave” po shkon në zgjedhjet e 14 majit me ngjyrat e flamurit rus

Armiqtë e SHBA, Berisha e Meta të lidhur ngushtë me Moskën,
x
BREAKING NEWS

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e Madhe në Nju Jork kërkon konfiskimin e pronave dhe zbulon fakte të reja tronditëse për Agron Nezën

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e
x
BREAKING NEWS

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën, kërkohet bllokim vizash për “listën e zezë” të Amerikës

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi të ardhurat dhe gjendja ekonomike shkaktojnë debate të forta në Kuvend, opozita akuza qeverisë për mungesë transparence dhe shpopullimin e vendit

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Bulqizës

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i
x
BREAKING NEWS

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po punojmë për...

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha vijon garën për zgjedhjet e 14 majit, Celibashi kërcënon me sanksione ata që abuzojnë me simbolet e PD

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha
x
BREAKING NEWS

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top Channel'? E zbulon Altin Dumani dhe bën paralajmërimin e fortë

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top
x

Gossip

Shkoi në dasmën e Kiarës dhe Luizit e veshur e gjitha në të zeza, Tea habit publikun: Ja cili ishte qëllimi i gjithë kësaj gjësë

Shkoi në dasmën e Kiarës dhe Luizit e veshur e gjitha në

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri u organizua një dasmë, ku nusja ishte Kiara Tito dhe dhëndri, Luiz Ejlli. Pasi secili nga banorët mori një rol në këtë dasmë, nisën edhe përgatitjet.

Vajzat zgjodhën fustanet e tyre më të bukura që të dukeshin sa më elegante. Tea Trifoni kishte zgjedhur një fustan të zi të gjatë. Ajo gjithashtu vendosi edhe syze të zeza.

Por duket se kjo ngjyrë e paska pasur një qëllim. Teksa po fliste me Dea Mishel, e cila nuk donte të shkonte në këtë dasmë të organizuar nga Vëllai i Madh, Tea u shpreh:

“Unë jam veshur si për funeral, jo si për dasmë. Ai ishte qëllimi i gjithë kësaj gjësë. Si angleze tamam, kam paguar për të gjithë dasmën”.

Ndërsa pas dasmës, ku u dha edhe puthja e shumëpritur mes Kiarës dhe Luizit, ish-konkurrentja e “Për’puthen” tha se nuk ishte një ‘dasmë e vërtetë, por një lojë”.

 

Më të lexuarat