BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Gossip

Shkoi në eventin e modës në Milano pa të brendshme? Aurela Hoxha sqaron gjithçka

Shkoi në eventin e modës në Milano pa të brendshme? Aurela

Modelja Aurela Hoxha ishte mbrëmjen e kaluar në një party të “Vogue” në Milano dhe të gjithëve u mbetën sytë tek veshja e saj, ku dukej sikur s’kishte veshur fare të brendshme.

Mirëpo, vetë Aurela tregoi pak më parë si qëndronte puna.

Ajo publikoi një video të sajën gjatë festës së “Vouge”, ndërsa krahas videos shkruante se në fakt kishte veshur të brendshme.

“Duken qartë të brendshmet”- ishin fjalët e modeles krahas postimit, duke i dhënë fund fjalëve lart e poshtë.

Shkoi në eventin e modës në Milano pa të brendshme? Aurela