BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Gossip

“Shkoj me goca për një natë! Nuk dashurohem!”/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bën deklaratën e fortë dhe flet për jetën private, zbulon arsyen pse e demaskoi Ledjana Prengën: Çmendem fare kur filloj ...

“Shkoj me goca për një natë! Nuk dashurohem!”/

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga, ishte një ndër djemtë që realizoi disa takime me Ledjana Prengën gjatë sezonit të kaluar në “Për’puthen”. Mbrëmjen e djeshme, teksa ishte i ftuar në “Glamour Zone”, Eri zbuloi publikisht arsyen e prishjes së raportit me ish-konkurrenten.

Ai tha se i ka kërkuar që të jetë e sinqertë me të dhe t’i tregojë nëse ndjen vërtet diçka për Mevlan Shabën apo jo. Por pavarësisht përgjigjes negative që mori, Ledjana u çua të kërcente në mes të studios me Shabën në ditën që u transmetua takimi i saj me Erin.

Gjatë një interviste të dhënë më parë, Eri tha se Ledjana i ka pohuar me gojën e saj se nuk ka ndjenja për Mevlanin dhe se e gjithë historia e tyre është përgatitur me skenar. Gjithashtu ai shtoi se për 2 javë Ledjana dhe Mevlani do dalin çift, sepse i pëlqen publiku dhe ashtu ndodhi.

Me Ledjanën unë kurrë nuk do e kisha hedh poshtë, por jam treguar shumë i drejtpërdrejtë me të. Kur kemi pasur takimin e shoqëroja me makinë dhe kur bënim muhabet i thoja ‘Ledjana, unë jam i drejtpërdrejtë edhe nëse ti ke diçka me Mevlanin, ta di që të tërhiqem. Se unë nuk bëj dot lojëra.

Më betohej për familjen, vëllain, që nuk e ka qejf Mevlanin. Edhe unë vazhdoja ta bëja për vete. Kur kisha takimin me të ajo çohet të kërcejë me Mevlanin në studio, vetëm për shoë, për disa folloëers-a më shumë. Por mua më prek kjo gjë, se kur ti më betohesh edhe më thua ‘nuk kam asgjë me atë’, edhe këtej del kërcen me atë para syve të mi… avash një herë, se s’je askushi të më ulësh hundën mua!

Çfarë do të bësh? Të gënjesh publikun që të rrisësh ndjekësit dhe të bësh giveaëay dhe reklama? Do me e bo këtë gjë, atëherë vazhdo boje. Unë kurrë nuk kam bërë reklama, kurse ajo… Në emision ke hyrë për dashurinë, jo për të bërë lekë,”- tha Aga.

I pyetur se sa ka qenë lidhja e tij më e gjatë, Eri tha: “Dy ditë, vetëm për një natë domethënë. Nuk kam rënë asnjëherë në dashuri. Po përpiqem që të dashuroj. E njoh veten dhe e di që në një lidhje do jem xheloz dhe nuk duroj fare, sidomos sot, kështu si kanë ardhur kohët. Kur filloj pëlqej një gocë, më rri mendja te ajo edhe çmendem fare”.

“Shkoj me goca për një natë! Nuk dashurohem!”/

“Shkoj me goca për një natë! Nuk dashurohem!”/

Më të lexuarat