BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

“Shkoja duke qarë çdo ditë”, konkurrentja e ‘Përputhen +40’ tregon momentin që ka lënë gjurmë në jetën e saj

“Shkoja duke qarë çdo ditë”, konkurrentja e

Konkurrentja e ‘Përputhen +40’, Gilberta, gjatë takimit të saj me Ilirin ka treguar se ka punuar në burgun e Fierit si mësuese. Ajo u shpreh se ishte një punë që i mësoi shumë, pavarësisht se ishte e vështirë.

Konkurrentja tha se ata i mësuan vlerën e lirisë dhe se sa e rëndësishme të shpresosh.

“Ishte një punë vullnetare për të luftuar analfabetizmin. Askush nuk pranoi të shkonte dhe shkova unë. Unë u mësova gjuhën shqipe, kurse ata më mësuan se sa e rëndësishme është të shpresosh edhe se sa vlerë ka liria. Unë çdo ditë shkoja duke qarë sepse nuk i shikoja dot ashtu“, tha Gilberta.