BREAKING NEWS

Italia kalon 10 mijë të vdekur, 889 të vdekur, 1434 të shëruar dhe 3651 të infektuar në 24 orë

Italia kalon 10 mijë të vdekur, 889 të vdekur, 1434 të
x

Gossip

“Shkova në farmaci dhe thashë dua...”, Rudina Dembacaj zbulon detajet e pathëna pas lidhjes me Mark Frrokun

“Shkova në farmaci dhe thashë dua...”, Rudina Dembacaj

Nëse ka një çift në showbizin shqiptar që përbën interes të madh publik, ata janë aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku.

E ftuar në “E Diell”, Rudina rrëfeu të gjitha detajet e njohjes së saj me Markun, raportin me vajzat e tij, takimin e parë, mbarëvajtjen e biznesit si dhe për herë të parë, foli hapur për ndikimin psikologjik që kanë pasur komentet negative të rrjeteve sociale kur ajo postoi foton me partnerin e saj.

“Me thënë të drejtën kuptova që kisha rënë unë brenda me të, fillova të emocionohesha pak si tepër nga ai dhe mezi prisja të mbaroja punët që të mos e harroja takimin me Markun” kujton Dembacaj për shkëndijat e para të dashurisë me ish-deputetin.

“Në biznes jemi 50 me 50 pasi jemi ortakë dhe unë s`e kam parë kurrë Markun për lekët e tij. Unë dua shumë dhe fëmijët e tij” është shprehur më tej aktorja.

Por si e ka përjetuar Dembacaj shpërthimin e rrjeteve sociale kur ajo publikoi në instagram foton me Markun?

“Dy ditët e para kisha shumë rrahje të shpeshta zemre dhe sinqerisht mendova që nga fundi i ditës së dytë, të merrja një qetësues” pohon Rudina.

“Shkova në farmaci sepse gjithë ky negativitet filloi të më shqetësonte shumë, hapa derën e farmacisë dhe i thashë: “Dua një kolinoz” shpjegon Dembacaj.

Duke buzëqeshur, ajo ndryshoi mendje në minutë të fundit sepse sipas saj, në fund të fundit kishte bërë atë që kishte dashur, punë e madhe ç`mendonin të tjerët.