BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Gossip

Shokohet aktorja e njohur nga ajo që po i ndodh, publikon videon teksa i bien flokët: Merreni seriozisht koronavirsuin, u shërova, por…

Shokohet aktorja e njohur nga ajo që po i ndodh, publikon videon teksa i

Aktorja e njohur Alyssa Milano tregon se pas shërimit, po i bien flokët. Ajo iu bën thirrje të gjithëve që ta marrin seriozisht koronavirusin.

“Mendova të tregoja se çfarë iu bën COVID-19 flokëve tuaj. Merreni seriozisht“, shprehet ajo teksa publikon edhe videon.

Ndërkohë, aktorja iu bën thirrje qytetarëve që të përdorin maska dhe të ruajnë distancën fizike.

Sakaq, ekspertët e shëndetësisë kanë pohuar se rënia e flokëve ndodh për shkak të stresit, etheve dhe temperaturës së lartë që mund të ketë pasur i infektuari.